Zapraszamy na Mszę Świętą z okazji święta Policji Garnizonu Pomorskiego, w 96 rocznicę jej powstania, która odbędzie się 17 lipca w piątek o godzinie 10:00 w Bazylice Mariackiej w Gdańsku.

Uroczystościom przewodniczył będzie ks. Biskup Wiesław Szlachetka, Biskup Pomocniczy Diecezji Gdańskiej.
Jest to wspaniała okazja do wyrażenia naszej wdzięczności wszystkim Policjantom i pracownikom Policji, za ich niebezpieczna i ofiarna służbę.
Zapraszam wszystkich Policjantów i ich rodziny, emerytów policyjnych, Rodzinę Katyńską oraz wszystkich mieszkańców i odwiedzających Trójmiasto - 17.07.2015 (piątek), godz. 10:00, Bazylika Mariacka w Gdańsku.

Kapelan Pomorskiej Policji
                        Ks. dr Bogusław Głodowski