Zapraszamy na uroczystości ku czci Świętych Apostołów Piotra i Pawła patronów Puckiej Fary, które odbędą się w sobotę, 27 czerwca br. To tradycyjnie także dzień związany ze świętem Rybaków i Pielgrzymką łodzi, statków i kutrów rybackich po wodach Zatoki Puckiej.

Program uroczystości:

godz. 11.00 - wypłynięcie łodzi oraz kutrów rybackich i nabożeństwo na wodach Zatoki Puckiej.

godz. 12.30 - Msza św. odpustowa (koncelebrowana) u stóp Puckiej Fary pod przewodnictwem Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego Sławoja Leszka Głódzia.

Po Mszy św. do godzin wieczornych - wspólne zdjęcie Piotrów i Pawłów, występy artystyczne i szereg imprez kulturalnych dla mieszkańców, pielgrzymów i gości.

ks. Jerzy Kunca

Proboszcz parafii pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Pucku