Szedłeś w Orszaku Trzech Króli? Rozpoznaj się na zdjęciu i wygraj nagrodę.
Nasi reporterzy relacjonowali przebieg orszaków, które przeszły ulicami miast naszej diecezji. Ich uczestników uwiecznili na setkach fotografii.Co trzeba zrobić, żeby wygrać zestaw atrakcyjnych gadżetów "Gościa Niedzielnego"?Przejrzyj odpowiednie galerie i znajdź zdjęcie, na którym zostałaś(eś) uchwycony. Zapamiętaj nazwę galerii i numer fotografii.Zrób sobie selfie lub zdjęcie w tym samym stroju, w którym byłaś(eś) na orszaku.Swoją fotografię wyślij mejlem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W tytule mejla napisz "Konkurs Pokaż się nam! - zgłoszenie", a  w treści podaj nazwę galerii i numer zdjęcia, na którym się odnalazłaś(eś), swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania, adres mejlowy oraz numer telefonu.Musisz się śpieszyć - nagrodzimy pięć osób, które jako pierwsze przyślą zgłoszenia.Galerie zdjęć z Orszaków Trzech Króli znajdziesz tutaj:
Orszak Trzech Króli w Gdańsku
Orszak Trzech Króli w Gdyni
 Regulamin konkursu znajdziesz na następnej stronie.