Wieczór uwielbiania Bożej Dzieciny w parafii pw. Matki Bożej Fatimskiej.
W parafii pw. Matki Bożej Fatimskiej w Gdańsku-Żabiance 27 grudnia odbył się wieczór uwielbienia Bożej Dzieciny z adoracją Najświętszego Sakramentu. Modlitewnemu spotkaniu przygotowanemu przez zespół Boży Spontan, towarzyszyło także wspólne kolędowanie.- Bóg stał się człowiekiem, aby być z nami i doświadczyć tego, co doświadcza każdy z nas. Jezus przyszedł ze swoją mocą. Mocą potrzebną nam wszystkim do przemiany życia. Chrystus przyszedł do człowieka także po to, by go podźwignąć, pocieszyć, podnieść na duchu. Przyniósł ze sobą pokój i miłość - mówił ks. Adam Kołkiewicz.- Boża Dziecina - taka mała, bezbronna, krucha, a z drugiej strony tak wszechmogąca, wielka, potężna. Dzisiaj dziękujemy, że znalazła się pośród nas - dodał.- Cieszę się, że w okresie Bożego Narodzenia mogę brać udział w takim wyjątkowym wydarzaniu. Adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwa, skupienie, a jednocześnie śpiew i wielka radość w sercu - mówi pani Monika, parafianka.