Abp Sławoj Leszek Głódź złożył noworoczne życzenia przedstawicielom lokalnych władz samorządowych.

Abp Sławoj Leszek Głódź przełamał się opłatkiem z katechetami archidiecezji gdańskiej.

W niedzielę 15 stycznia abp Sławoj Leszek Głódź poświęcił dolny kościół pw. św. bp. Józefa Sebastiana Pelczara w Gdyni - Wiczlinie.

W niedzielę 15 stycznia zainaugurowany został Tydzień Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

W kościele ewangelicko-augsburskim w Sopocie odbyło się kolejne spotkanie w ramach Tygodnia Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

W czwartek 19 stycznia, mieszkańców Centrum Pomocowego im. Jana Pawła II. Caritas Archidiecezji Gdańskiej odwiedzili przemili goście – dzieci z Przedszkola ss. Elżbietanek w Gdańsku-Oliwie.