Widać ich z daleka - robią wokół siebie pozytywne zamieszanie. Tańczą, śpiewają ale przede wszystkim się modlą. Codziennie w innej miejscowości dzielą się swoimi talentami i mówią o Jezusie.

W piątek 14 lipca w katedrze oliwskiej, odprawiona została uroczysta Msza św. w 60. rocznicę święceń kapłańskich ks. inf. Wiesława Lauera.

- Niech to dzisiejsze spotkanie i modlitwa będzie okazją do pogłębienia naszej wiary, odnowienia nadziei, z którą pójdziemy w nasze życiowe obowiązki, powinności i zadania oraz do pomnożenia miłości poprzez Matkę Bożą - naszą Matkę - mówił bp Zbigniew Zieliński.

- Pielgrzymka to jeden z najprostszych sposobów doświadczenia żywego Boga - mówi ks. Krzysztof Ławrukajtis, kierownik 35. Gdańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.